Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky,
Frenštát pod Radhoštěm je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Logo kraje

Soutěže ve školním roce 2018/2019

 

2018-2019
Kolo Kategorie Umístění Jméno Třída
         
Google Code-in
mezinárodní Catrobat finalistka Martina Hanusová III.A
         
Logická olympiáda
krajské 2. st. ZŠ  9. Ondřej Trinkiewitz IV.A
celostátní 2. st. ZŠ 11. Ondřej Trinkiewitz IV.A
         
NXP Cup
mezinárodní SŠ, VŠ 6. Ondřej Hyvnar
Adam Krása
Tomáš Machorek
T4A
T4A
T4A
         
Cisco NAG IoT
mezinárodní   4. Michal Hanus
Martina Hanusová
Lukáš Lanča
T2A
III.B
T1A
         
Elektrotechnická olympiáda
celostátní   1. Martina Hanusová III.A
         
Bobřík informatiky
krajské Senior 16. Jakub Pernický T3A
celostátní Senior 30. Jakub Pernický T3A
celostátní Senior 172. Dalibor Přibyla VIII.A
         
Networking Academy Games
         
Robotiáda
 
Chemická olympiáda
krajské D 4. Ondřej Trinkiewitz IV.A
krajské 10.  Tomáš Morys  VIII.A 
okresní D 1. Ondřej Trinkiewitz IV.A
okresní D 10. Vilém Lerach IV.A
okresní D 14. Kristýna Marková IV.A
okresní D 15. Anna Strakošová IV.A 
okresní D 17. Anežka Dudková IV.A 
         
Biologická olympiáda
krajské 9.  Karolína Frejlichová  VII.A 
krajské A 22. Tom Rusňák IV.B
krajské A 27. Jaroslav Jalůvka IV.B
krajské B 7. Patrik Šmahlík II.B
krajské 25.  Věra Špačková  V.A 
krajské B 36. Kryštof Jarošek V.A
okresní 4.  Ráchel Lipková  I.A
okresní D 8. Dorian Kresta I.A
okresní 4.  Denisa Valová  III.A
         
Pythagoriáda
okresní 8. ročník 1. Denisa Valová III.A
okresní 7. ročník 5.-8. Matěj Dudek II.A
okresní 7. ročník 12.-14. Jan Daniel Mališ II.A
okresní 6. ročník 1. Jakub Harabiš I.A
         
Matematický klokan
 
Matematický náboj
celostátní
mezinárodní
senior
senior
46.
224.
Evžen Šíbl
Kristýna Kociánová
Václav Šmahlík
Ondřej Trinkewitz
Jan Vojkůvka
E4A
IV.B
E3A
IV.A
E4A
celostátní
mezinárodní
senior
senior
88.
334.
Jakub Bartoš
Tomáš Machorek
Michal Mikuš
Martin Melichařík
Vítězslav Tkáč
T4A
T4A
T4A
E4B
E4B
celostátní
mezinárodní
junior
junior
38.
155.
Petr Kasala
Jakub Váňa
Lukáš Kučera
Petr Lev
Jakub Mlčoušek
E2B
E2B
E2A
E2A
VI.A
celostátní
mezinárodní
junior
junior
116.
372.
Eliška Vokálová
Adéla Krpcová
David Hopp
Tereza Kohutová
Jan Kuča
I.B
I.B
V.A
V.A
VI.A
         
Náboj Junior
oblastní 2. st. ZŠ 1. Martina Boháčová
Anežka Dudková
Lukáš Krpec
Ondřej Trinkiewitz
IV.A
IV.A
IV.A
IV.A
celostátní 2. st. ZŠ 14. Martina Boháčová
Anežka Dudková
Lukáš Krpec
Ondřej Trinkiewitz
IV.A
IV.A
IV.A
IV.A
mezinárodní 2. st. ZŠ 30. Martina Boháčová
Anežka Dudková
Lukáš Krpec
Ondřej Trinkiewitz
IV.A
IV.A
IV.A
IV.A
oblastní 2. st. ZŠ 10. Ondřej Bambuch
Tomáš Kelnar
Adéla Petrová
Denisa Valová

III.A
III.A
III.A
III.A

celostátní 2. st. ZŠ 139. Ondřej Bambuch
Tomáš Kelnar
Adéla Petrová
Denisa Valová
III.A
III.A
III.A
III.A
mezinárodní 2. st. ZŠ 339. Ondřej Bambuch
Tomáš Kelnar
Adéla Petrová
Denisa Valová
III.A
III.A
III.A
III.A
         
Matematická olympiáda
okresní Z6 1. - 2. Jakub Harabiš I.A
okresní Z6 11. - 14. Jiří Bambuch I.A
okresní Z6 11. - 14. Renata Tobolová I.A
okresní Z7 4. - 5. Matěj Dudek II.A
okresní Z7 9. - 10. Šimon Bartoň II.A
okresní Z8 5. - 7. Tomáš Kelnar III.A
okresní Z8 8. - 10. Denisa Valová III.A
krajské Z9 29. Anežka Dudková IV.A
okresní Z9 2. - 4. Anežka Dudková IV.A
krajské C 1. Ondřej Trinkewitz IV.A
krajské B 14. Jakub Mlčoušek VI.A
krajské B 26. Lukáš Kučera E2A
         
Fyzikální olympiáda
krajské E 6. Ondřej Trinkiewitz IV.A
krajské E 11. Vilém Lerach IV.A
okresní E 2. Ondřej Trinkiewitz IV.A
okresní E 3. Vilém Lerach IV.A
okresní F 3. Martina Hanusová III.A
okresní F 6. Tomáš Kelnar III.A
okresní G 2. Matěj Dudek II.A
okresní G 4. Filip Káňa II.A
         
Olympiáda v anglickém jazyce
okresní I.B 2. Monika Smolánová II.A
okresní II.B 3. Catherine Michelle Malíková IV.A
okresní III.A 5. Martin Vašek VI.A
okresní III.A 7. Tereza Kalinová VI.A
         
Frankofonie
celostátní   6. Tereza Kutáčová VI.A
         
 Olympiáda v německém jazyce
okresní  II.B 2. Barbora Dreslerová IV.A
okresní II.B 3. Anna Strakošová IV.A
okresní III.A  4. Matěj Mezera  VII.A
okresní III.A 7. Veronika Burelová VI.A
         
Olympiáda v českém jazyce
krajské I 8. Barbora Dreslerová IV.A
krajské II 8. Matěj Mezera VII.A
krajské II 13. Vendula Pavlíková VI.A
okresní I 1. Barbora Dreslerová IV.A
okresní I 14.-15. Martina Hanusová III.A
okresní II 1. Vendula Pavlíková VI.A
okresní II 4. Matěj Mezera VII.A
         
Olympiáda v ruském jazyce
         
Překladatelská soutěž z ruského do českého jazyka
celostátní   1. Jakub Hlavička VII.A
         
Puškinův památník
         
Dějepisná olympiáda
         
Zeměpisná olympiáda
krajské A 2. Dorian Kresta I.A
krajské C 4. Vilém Lerach IV.A
okresní A 3. Dorian Kresta  I.A
okresní B 5. Filip Káňa II.A
okresní C 1. Vilém Lerach IV.A
okresní D 6. Michal Dufek VI.A
okresní D 7. Šimon Hauser III.B
         
Gymnasia Cantant
regionální   zlaté pásmo   
         
SOČ (Středoškolská odborná činnost)
krajské elektronika 1. Martina Hanusová III.A
okresní elektronika 1. Martina Hanusová III.A
okresní politologie 1. Nela Přadková IV.B
okresní informatika 1. Jakub Bartoš
Radek Lacina
T4A
T4A
         
Přespolní běh