Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky,
Frenštát pod Radhoštěm je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Logo kraje

Soutěže ve školním roce 2017/2018

 

2017-2018
Kolo Kategorie Umístění Jméno Třída
         
Google Code-in
Celosvětové Catrobat 1.-5.  Martina Hanusová  II.A 
Celosvětové BRL-CAD 1.-10. Michal Hanus T1A
         
Logická olympiáda
Školní  B  postup do KK  Ondřej Trinkewitz  III.A
Školní  C  postup do KK  Kristýna Kociánová  III.B
         
Elektrotechnická olympiáda
Celostátní   2.  Michal Hanus T1A
         
Bobřík informatiky
Celostátní Junior 24. Marek Filip  V.A
Celostátní Senior  34.  Kateřina Žárská   VI.B 
Celostátní Senior 70. Ondřej Hývnar  T3A
Celostátní  Senior  192.  Martin Kostelník   T4A 
         
Networking Academy Games
Celostátní 1. kolo 1.-3. Michal Hanus
Adam Croke
Jakub Bartoš
T1A
T3A
T3A
         
Robotiáda
Celostátní SŠ - sprint 31.-79. Pavlína Mertová
Martin Kocich 
T3A
E2B
Celostátní SŠ - čára 7.  Michal Mikuš
Lukáš Kučera
T3A
E1A
Celostátní ZŠ - dálkový medvěd 21. Lukáš Lanča IV.A
Celostátní ZŠ - čára
ZŠ - dálkový medvěd
ZŠ - sprint
8.
14.
31.-79.
Martina Hanusová
Adéla Petrová
Denisa Valová
Matty Křenek
Marek Hanus
III.A
III.A
III.A
II.A

 
Chemická olympiáda
Krajské B 19. Tomáš Morys VII.A
Krajské B 16. Kristýna Kociánová III.B
Okresní D 3. David Hopp IV.A
Okresní D 7. Tereza Kohutová IV.A
Okresní 8. Kryštof Jarošek IV.A
Okresní D 13. Petr Kostelník IV.A
         
Biologická olympiáda
Krajské B 10. Karolína Frejlichová VI.A
Krajské B 14. Patrik Šmahlík I.B
Krajské B 23. Dominika Nogolová VI.A
Krajské 26.  Jaroslav Jalůvka  III.B
Krajské 28. Vendula Krpcová IV.B 
Krajské  32. Julia Kellermannová VIII.A 
         
Pythagoriáda
         
Matematický náboj
Mezinárodní   86. Kateřina Žárská
Martin Ondryáš
Ivo Meixner
Michal Mikuš
IV.B
VIII.A
T4A
T3A
         
Matematická olympiáda
Krajské Z9 17. Ondřej Trinkewitz III.A
Krajské C 12. Jakub Mlčoušek V.A
Krajské C 25. Lukáš Kučera E1A
Krajské C 35. Karel Blažek V.A
Okresní Z9 1.  Ondřej Trinkewitz III.A
Okresní Z9  14.-15. David Hopp IV.A
Okresní Z9  17.  Jakub Jeřábek  IV.A 
Okresní Z8 3.-5. Anežka Dudková III.A
Okresní Z8 13.-19. Kristýna Marková III.A
Okresní Z7 1. Denisa Valová II.A
Okresní Z7 14.-17. Martina Hanusová II.A
Okresní Z7 18. Kryštof Menšík II.A
Okresní Z6 3. Filip Káňa I.A
Okresní Z6 4.-14. Matěj Dudek I.A
         
Fyzikální olympiáda
Krajské B 9. Dalibor Přibyla VII.A
Krajské D 39. Jakub Mlčoušek V.A
Krajské D 28. Jakub Jeřábek IV.A
Okresní E 3. Jakub Jeřábek  IV.A
Okresní  F 1.  Ondřej Trinkewitz III.A
Okresní  3. Vilém Lerach  III.A 
Okresní  F 5. Kristýna Marková III.A
         
Olympiáda v anglickém jazyce
Okresní I.B 3. Ondřej Bambuch  II.A 
Okresní II.B 3. Catherine Michelle Malíková III.A
         
 Olympiáda v německém jazyce
Okresní III. 2. Miroslav Vavrečka III.B
Okresní II.B 5. David Hopp IV.A
Okresní II.B 8. Tereza Kohutová IV.A
         
Olympiáda v ruském jazyce
Krajské SŠ II. 5. Pamela Lia Magalová IV.B
Krajské 13. Přemysl Dokoupil IV.A
Olympiáda v českém jazyce
Krajské SŠ - II. 8. Vendula Pavlíková V.A
Okresní SŠ - II.  3. Vendula Pavlíková  V.A
Okresní SŠ - II.  11.-12. Karolína Jurková  VII.A 
Okresní ZŠ - I. 15.-16. Ondřej Trinkewitz III.A
Okresní ZŠ - I. 35.-40. Petra Horníková IV.A
         
Puškinův památník
         
Dějepisná olympiáda
Krajské A 5. Vilém Lerach  III.A
Okresní A 1. Vilém Lerach  III.A
Okresní   23. David Hopp  IV.A
         
Zeměpisná olympiáda
Krajské C 5. Vilém Lerach III.A
Krajské B 4. Denisa Valová II.A
Okresní 3.  Tomáš Morys  VII.A 
Okresní D 6. Věra Špačková V.A
Okresní C 1. Vilém Lerach  III.A
Okresní B 2. Denisa Valová II.A
Okresní A 10. Viktorie Špačková I.A
         
Gymnasia Cantant
         
Merkur perFEKT Challenge
 Celostátní hybridní krokový motor  4.
Adam Bílek
Jakub Gilar
Martin Chýlek
Daniel Putala
E4B
E4B
E4B
E4B
Celostátní samohybný robot 2. Michal Hanus T1A
         
Evropa ve škole
Krajské 2. kategorie 3. Monika Smolánová I.A
Krajské 3. kategorie 2. Lenka Poledníková V.A
         
SOČ
Krajské strojírenství 3. Michal Hanus T1A
Krajské elektrotechnika 2. Martina Hanusová II.A
Krajské elektrotechnika 7. Ondřej Pokorný E3A
Krajské informatika 1. Ivo Meixner T4A
Okresní strojírenství 1. Michal Hanus T1A
Okresní elektrotechnika 1. Ondřej Pokorný E3A
Okresní elektrotechnika 2. Martina Hanusová II.A
Okresní informatika 1. Ivo Meixner T4A
         
Přespolní běh
Krajské dívky VI.B  1.

Natálie Mynářová
Vendula Pavlíková
Patricie Chýlková
Tereza Kutáčová
Valerie Srníčková
Vendula Fížová

VI.A
V.A
V.A
V.A
II.B
I.B
Celostátní dívky VI.B 11. Natálie Mynářová
Vendula Pavlíková
Patricie Chýlková
Tereza Kutáčová
Valerie Srníčková
Vendula Fížová
VI.A
V.A
V.A
V.A
II.B
I.B