Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky,
Frenštát pod Radhoštěm je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Logo kraje

Soutěže ve školním roce 2016/2017

 

2016-2017
Kolo Kategorie Umístění Jméno Třída
         
Celostátní matematická soutěž SOŠ
Celostátní VII 1. Štěpán Chvatík T4A
Celostátní VII 7. Dominik Holaň T4A
Celostátní V 17. Adam Lapčák E2A
Logická olympiáda
Školní B 1. Jakub Mlčoušek IV.A
Školní B 2. Ondřej Trinkewitz II.A
Školní B 3. Michal Hanus III.A
         
Piškvorky
Krajské   3. Lukáš Vaculín (E2B) Adam Lapčák (E2A)
Vojtěch Dohnal (E4B) Jakub Jurečka (T4A)
Vítězslav Tkáč (E2B)
 
         
Soutěžní přehlídka studentských programů
Krajské žáci 2. Martina Hanusová I.A
Krajské žáci 3. Michal Hanus III.A
         
Bobřík informatiky
Celostátní Senior 1.-5. Štěpán Chvatík T4A
Celostátní Senior 161.-167. Ivo Meixner T3A
Celostátní Senior 168.-185 Martin Kostelník T3A
Celostátní Senior 192.-198 Jakub Jurečka T4A
         
Soutěž v programování
Celostátní web 70.-72. Ondřej Štěpán T1A
Celostátní žáci 13. Michal Hanus III.A
Celostátní mládež 51. Ivo Meixner T3A
Celostátní mikrořadiče 41.-44. Martina Hanusová I.A
Krajské žáci 4. Michal Hanus III.A
Krajské mládež 9. Ivo Meixner T3A
Krajské web 9. Ondřej Štěpán T1A
Krajské mikrořadiče 4. Martina Hanusová I.A
         
Robosoutěž
Celostátní   9. Ondřej Štěpán (T1A) Lukáš Koleno (VII.A) Valentýn Klíč (VII.A)  
Cetátní   13. Martin Kocich (E1B) Jan Adamec (E1A) Lukáš Lanča (III.A)  
         
Chemická olympiáda
Krajské C 33. Lucie Sazovská V.A
Okresní D 3. Jakub Mlčoušek IV.A
Okresní D 7. Karel Blažek IV.A
         
Biologická olympiáda
Celostátní A 33. Klára Siudová VIII.A
Krajské A 1. Klára Siudová VIII.A
Krajské B 18. Dominika Nogolová V.A
Krajské B 31. Tom Rusňák II.B
Okresní D 8. Ondřej Trinkewitz II.A
Okresní D 9. Magdalena Kubicová II.A
         
Pythagoriáda
Okresní 6. roč. ZŠ 4.-8. Denisa Valová I.A
Okresní 6. roč. ZŠ 9.-10. Barbora Fusová I.A
Okresní 6. roč. ZŠ 11.-15. Anna Offenbartlová I.A
Okresní 6. roč. ZŠ 16.-20. Adéla Petrová I.A
Okresní 6. roč. ZŠ 16.-20. Martina Hanusová I.A
Okresní 7. roč. ZŠ 1.-2. Lukáš Krpec II.A
Okresní 7. roč. ZŠ 7.-8. Vilém Lerach II.A
Okresní 8. roč. ZŠ 1. Ondřej Trinkewitz II.A
Okresní 8. roč. ZŠ 11. Michal Hanus III.A
         
Matematická olympiáda
Krajské Z9   15. Jakub Mlčoušek  IV.A
Okresní Z9   1.-6. Jakub Mlčoušek  IV.A
Okresní Z9   7. Michal Hanus  III.A
Okresní Z8   1.-4. Ondřej Trinkewitz II.A
Okresní Z8   10. David Hopp III.A
Okresní Z7   3.-5. Kristýna Marková II.A
Okresní Z6   5.-7. Kryštof Menšík I.A
         
Fyzikální olympiáda
Krajské A 12.  Eliška Červenková  VIII.A
Krajské B 5. Martin Ondryáš VII.A
Krajské C 15. Dalibor Přibyla VI.A
Krajské D 15. Karolína Frejlichová V.A
Krajské D 32. Markéta Bayerová V.A
Krajské D 37. Ondřej Tuček V.A
Okresní F 1. Michal Hanus III.A
Okresní F 6.-7. David Hopp III.A
Okresní F 6.-7. Jakub Jeřábek III.A
Okresní G 1.  Ondřej Trinkewitz II.A
Okresní G 3.  Vilém Lerach II.A
Okresní G 6.  Anežka Dudková II.A
         
Olympiáda v anglickém jazyce
Okresní III A 2. Ivo Meixner T3A
Okresní I B 2. Catherine Michelle Malíková II.A
Okresní II B 4. Tereza Kalinová IV.A
         
 Olympiáda v německém jazyce
Celostátní III  14.  Karolína Jurková  VI.A
Krajské III  1.  Karolína Jurková  VI.A
Okresní III  1.  Karolína Jurková  VI.A
Okresní III 2. Hana Amálie Smělá VII.A
Okresní II.B 2. Vladimír Pražák IV.A
Okresní II.B 4. Vendula Pavlíková IV.A
         
Olympiáda v ruském jazyce
Krajské 7. Přemysl Dokoupil III.A
Krajské SŠ I. 5. Anna Aujezdská I.B
Krajské SŠ II. 11. Martin Borák IV.B
         
Olympiáda v českém jazyce
Krajské II. 2. Hana Amélie Smělá VII.A 
Krajské I. 10. Vendula Pavlíková  IV.A 
Okresní  I. 2. Vendula Pavlíková  IV.A 
         
Puškinův památník
Krajské 4. Pamela Lia Magalová III.B
         
Dějepisná olympiáda
Okresní   3. Věra Špačková IV.A
Krajské   9. Věra Špačková IV.A
         
Zeměpisná olympiáda
Krajské B 1. Ondřej Trinkewitz II.A
Okresní A 9. Martina Hanusová I.A
Okresní B 1. Ondřej Trinkewitz II.A
Okresní C 3. Věra Špačková IV.A
Okresní D 4. Tomáš Morys VI.A
Okresní D 5. Šimon Hauser I.B
         
Gymnasia Cantant
Celostátní   2. Garrendo  
Regionální   1. Garrendo  
         
Merkur perFEKT Challenge
Celostátní   4.-8. Michal Hanus (III.A), Martina Hanusová (I.A), Marek Hanus  
         
Evropa ve škole
Krajské 4. výtvarná 1. Anna Aujezdská I.B
Krajské 4. výtvarná 2. Karolína Frejlichová V.A
         
SOČ
Okresní 10. 1. Martina Hanusová I.A
Okresní 10. 2. Ondřej Pokorný E2A
Okresní 14. 1. Jan Kollárik T4A
Okresní 18. 1. Štěpán Chvatík T4A
Okresní 18. 2. Radek Řezníček T4A
         
Přespolní běh
Krajské dívky IV. 5.    
Krajské dívky V. 5.    
Krajské chlapci V. 5.    
Okresní dívky IV. 1.    
Okresní dívky V. 1.    
Okresní chlapci V. 1.