Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky,
Frenštát pod Radhoštěm je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Logo kraje

Soutěže ve školním roce 2015/2016

2015-2016
Kolo Kategorie Umístění Jméno Třída
Chemická olympiáda
Krajské B 6. Prokop Tkáč VII.A
Krajské D 21. Lucie Sazovská IV.A
Okresní D 3. Lucie Sazovská IV.A
Okresní D 5. Karolína Frejlichová IV.A
Okresní D 6. Ondřej Tuček IV.A
Biologická olympiáda
Krajské C 8. Dominika Nogolová IV.A
Krajské B 22. Jana Horníčková V.A
Okresní C 4. Dominika Nogolová IV.A
Okresní C 8. Karolína Frejlichová IV.A
Okresní D 7. Ondřej Trinkewitz I.A
Okresní D 30. Magdaléna Jašková I.A
Pythagoriáda
Okresní 8. ročník 2.-3. Jakub Mlčoušek III.A
Okresní 8. ročník 5.-6. Filip Marek III.A
Okresní 8. ročník 8.-10. Michal Hanus II.A
Okresní 7. ročník 1. Ondřej Trinkewitz I.A
Okresní 6. ročník 5.-8. Lukáš Krpec I.A
Matematická olympiáda
Okresní Z8 1.-3. Jakub Mlčoušek III.A
Okresní Z8 8.-9. Michal Dufek III.A
Okresní Z7 1. Ondřej Trinkewitz I.A
Okresní Z7 5.-7. Michal Hanus II.A
Okresní Z6 10.-13. Anežka Dudková I.A
Okresní Z6 17.-20. Martina Boháčová I.A
Fyzikální olympiáda
Krajské B 11. Eliška Červenková VII.A
Krajské C 31. Martin Ondryáš VI.A
Krajské D 9. Dalibor Přibyla V.A
Krajské D 16. Matyáš Marek V.A
Okresní E 7.-8. Karolína Frejlichová IV.A
Okresní G 3.-4. Michal Hanus II.A
Okresní G 13.-14. Tomáš Dolák II.A
Astronomická olympiáda
.. .. .. .. ..
Překladatelská soutěž v německém jazyce
Krajské 1.-3. Karolína Jurková V.A
Olympiáda v německém jazyce
Celostátní III.A 2. Miroslav Eliáš III.B
Krajské III.A 1. Miroslav Eliáš III.B
Okresní III.A 1. Miroslav Eliáš III.B
Okresní II.A 5. Karolína Jurková V.A
Okresní II.B 9. Nikolas Inderský IV.A
Olympiáda v ruském jazyce
Krajské SŠ II 2. Barbora Tvarůžková VII.A
Krajské 14. Štěpánka Blažková IV.A
Puškinův památník
Krajské sólová recitace SŠ, VŠ 1. Pamela Lia Magalová II.B
Olympiáda v českém jazyce
Okresní I. 19.-24. Matěj Mezera IV.A
Okresní I. 40.-42. Karolína Frejlichová IV.A
Olympiáda v anglickém jazyce
Krajské IIIA 3. Miloslav Vavrečka I.B
Okresní IIIA 1. Miloslav Vavrečka I.B
Okresní IIIA 3. Ivo Meixner T2A
Okresní IB 3. Estell Alexandra Žáčková II.A
Okresní IIB 4. Albert Trubač IV.A
Puškinův památník
.. .. .. .. ..
Dějepisná olympiáda
.. .. .. .. ..
Zeměpisná olympiáda
Krajské A 2. Ondřej Trinkewitz I.A
Okresní A 1. Ondřej Trinkewitz I.A
Okresní B 7. Michal Hanus II.A
Okresní C 12. Věra Špačková III.A
Okresní D 2. Jiří Vaverka VIII.A
Okresní D 7. Tomáš Morys V.A
SOČ
.. .. .. .. ..
Výtvarná soutěž Celé Česko čte dětem
Celostátní jednotlivci Grand prix Jiří Stráník IV.A
Soutěž v programování
Krajské Arduino 1. Michal Hanus II.A
Bobřík informatiky
Krajské senior 4. Štěpán Chvatík T3A
Celostátní benjamin výsledky    
Celostátní kadet výsledky    
Celostátní junior výsledky    
Celostátní senior výsledky